SUKCES NASZYCH UCZNIÓW RELACJA Z WARSZTATÓW PRZEPROWADZONYCH W FILII W RAMACH AKCJI ,,POROZMAWIAJMY PROSZĘ” ZDOBYŁA GŁÓWNA NAGRODĘ!!!





Porozmawiajmy

Podstawą spotkania jest rozmowa

Tam, gdzie nie ma rozmowy, nie ma spotkań.

Tam, gdzie nie ma spotkań, nie ma relacji.

Gdzie nie ma relacji, nie ma rozwoju



Od kilku już lat nasza szkoła owocnie współpracuje z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. KEN w Lublinie. Tym razem zostaliśmy zaproszeni do udziału w akcji ,,PorozmawiajMYProszę!” zorganizowanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Fundację Kocham Polskę.


W oparciu o tekst książki "Nieoczywista Układanka Polska" - Pani Joanna Tarasiewicz- (Kierownik Wydziału Wspomagania Edukacji i Promocji Biblioteki) przeprowadziła w Zespole Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie (filia) akcję poświęconą hejtowi i budowaniu relacji rówieśniczych z wykorzystaniem słów: proszę, dziękuję, przepraszam .


Ogromną kreatywnością i wrażliwością wykazali się uczestniczący w akcji uczniowie. To dzięki ich pomysłom i zaangażowaniu realizacja projektu mogła dojść do skutku i przybrać przejmującą w wymowie formę.


Dzięki poruszającym zdjęciom, nasza relacja z warsztatów zdobyła główną nagrodę!!!!


,,Za poruszające zdjęcia z warsztatu przeprowadzonego z dziećmi i młodzieżą z Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Za oryginalne pomysły dzieci na scenografię, aranżację i rekwizyty do wykorzystania’’


„Jeszcze raz gratuluję :) Bardzo poruszyły nas Wasze zdjęcia!”


Kilka zdjęć z naszej relacji:


Porozmawiajmy

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy

Wydarzenie koordynowały Joanna Tarasiewicz (Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie) i Beata Trochonowicz-Wach (Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym).


Linki do wydarzenia:


Link 1

Link 2

Link 3







Opracowanie:

Beata Trochonowicz-Wach